wyszukiwanie zaawansowane
» Płatności

Płatności

 
Dostępne w sklepie formy płatności wraz z ich krótką charakterystyką.


Przelew dowolny - płatność dokonywana za pośrednictwem dowolnego banku. Numer konta oraz dane do przelewu otrzymacie Państwa wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Zamówione towary zostaną wysłane niezwłocznie po zaksięgowaniu kwoty zamówienia na naszym koncie.


Gotówka przy odbiorze - płatność dokonywana gotówką bezpośrednio u listonosza lub doręczyciela firmy kurierskiej. W tym wypadku zamówione towary zostaną wysłane niezwłocznie po przyjęciu zamówienia do realizacji. Przy zamówieniach odbieranych osobiście przewidujemy płatność gotówką dokonywaną na miejscu w biurze. 


Karty kredytowe - płatność dokonywana za pomocą karty możliwa jest w momencie składania zamówienie i może być dokonana tylko poprzez dostępne systemy DotPay oraz PayPal.  
System  to szybka płatność dokonywana poprzez szyfrowaną stronę witryny płatności. Po wybraniu kanału płatności i po zatwierdzeniu zamówienia zostaną Państwo przeniesieni na stronę swojego banku w celu sfinalizowania transakcji. Wykaz banków dostępnych w systemie: 


System  to szybka płatność dokonywana poprzez szyfrowaną stronę witryny, skierowana przede wszystkim dla płatności dokonywanych kartami kredytowymi. Aby dokonać płatności trzeba mieć zarejestrowane konto w systemie PayPal. System obsługuje płatności międzynarodowe również w walutach obcych. Najprostszy i najszybszy sposób dokonywania płatności zagranicznych. Płatność poprzez udostępnione systemy jest najbezpieczniejszą i najszybszą formą. Transakcje realizowane tym sposobem są szyfrowane 128 bitowym połączeniem SSL i nikt nie ma możliwości wglądu w dane realizowanej transakcji. Informacja o dokonaniu płatności jest automatycznie odnotowana w sklepie.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl